Velké Kunětice - Velká Kraš 9:1 (2:1)

24.05.2011 19:36

DESET BRANEK V KUNĚTICÍCH

První vyhrání z kapse vyhání aneb hosté šli sice do vedení, ale od desítky je zachránil jen závěrečný hvizd Zdražila.

Souboj fotbalových trpaslíků měl jasného vítěze a domácí Sokol potvrdil dobrou formu posledních zápasů. Velká Kraš se chystala do boje jako chudý král do války a trenér Daniel řeší v poslední době čím dál častěji problém, jak dát dohromady jedenáct hráčů ochotných vyjet na zápas. Věru smutné období v dějinách Jiskry, která v šedesátých a sedmdesátých letech minulého století třikrát na chvilku nakoukla i do okresního přeboru šumperského okresu - tedy dnešní I.B třídy! Hostům navíc chyběl i distancovaný Šulák, který po červené kratě v minulém kole čeká na verdikt disciplinární komise. Domácí v plné síle i s dvojicí polských legionářů (Kozyra, Papaj) začali ospale, jakoby čekali, že poslední celek okresní soutěže se porazí sám. Nestalo se, naopak Jiksra šla už ve čtvrté minutě po brance M. Tiraly do vedení - 0:1. Ale to bylo z její strany bohužel vše. Domácí se probrali ze sna a po deseti minutách vyrovnali, když se trefil Kubáň - 1:1. Převaha se sice přestěhovala na stranu Velkých Kunětic, ale přemíra nepřesností a hra na zaháněnou způsobila, že domácí v první půli vstřelili už jen jednu branku - na 2:1 zvýšil z penalty Jaroslav Heřmánek. Ve druhém poločase se však už žádné drama nekonalo. Domácí konečně pochopili, že cesta k úspěchu povede hrou po zemi a začali oslabeným hostům sázet jeden banán za druhým. Svůj obvyklý třígólový příspěvek si splnil Jan Glombíček k úspěchům v první půli přidali po brance Kubáň a Heřmánek a do listiny střelců se zapsali i střídající Salva a předstoper Jiří Heřmánek.

Diskusní téma: Velké Kunětice - Velká Kraš 9:1 (2:1)