Velká Kraš - Skorošice 4:3 (2:3)

17.06.2011 16:21

S diváky se loučili vítězstvím

Jiskra poprvé od konce dubna bodovala. Domácí začali jen o deseti. První poločas patřil hostům. Brankáři Skorošic neměli svůj den.

Poslední zápas před vlastními diváky sehráli v tomto ročníku okresní soutěže fotbalisté Velké Kraše. A podařil se zázrak. Otloukánek okresní soutěže se po šesti týdnech opět radoval z vítězství a odnesly to Skorošice. Hosté si však zápas prohráli sami. V prvním poločase měli šancí na deset gólů a vytěžili jen tři. Navíc jim totálně selhali brankáři, a tak se domácí nečekaně radovali z vítězství. Trenér Jiskry Daniel jen obtížně skládal mužstvo k zápasu. K sedmi přítomným se nakonec podařilo do začátku zápasu sehnat ještě tři a Jiskra vyběhla na trávník v deseti. Navíc do branky musel hráč z pole. Hosté zřejmě čekali, že se domácí porazí sami, a začali velice laxně. Brankář Salva v 7. minutě vyrazil centrovaný míč jen pod nohy Roubalíka a Jiskra se ujala vedení - 1:0. Pak však přišel dramatický obrat. Skorošice se probudily a Velkou Kraš doslova válcovali. Tři branky v síti Jánoše (střelci Zlatý, Čecháček, Vlček) byli jen slabým vyjádřením převahy hostí, kteří spálili množství dalších tutovek. Domácí ale v 35. minutě z ojedinělého brejku lacino snížili a vrátili se do zápasu - 2:3. Do druhého poločasu nastoupil do branky Skorošic místo Salvy Heide, ale ani on nepřesvědčil a vyrovnávací branku ze čtyřiceti metrů si jistě za rámeček nedá. Jiskru posílil ve druhém poločase M. Ondrušík a kompletní domácí začali zlobit. Srovnání skóre je nakoplo, naopak hosté jakoby nedokázali najít pohodu z první půle. Za nadšený výkon se hráči Jiskry dočkali zaslouženého úspěchu, když předvedli nejlepší akci roku - obraně hostí utekl Roubalík a Trusík jeho nahrávku poslal z voleje nechytatelně do sítě - 4:3.

Diskusní téma: Velká Kraš - Skorošice 4:3 (2:3)