Velká Kraš - Písečná B 1:5 (0:2)

16.10.2011 10:32

Sfoukli nadějě Jiskry

Domácí byli půl hodiny lepší, pak hosté dvakrát vystřelili a dali 2 góly. Druhá půle již pod taktovkou Písečné.

V minulém kole získala Jiskra první body a to dokonce z trávníku soupeře, kdyyž porazila trápící se Skorošice po divokém výsledku 5:3, Ještě "hokejověji" zahrála Písečná. Ji ovšem 9:2 vypráskal Jeseník B. Domácí tedy věřili, že by proti otřesenému soupeři mohli bodovat, ale jejich naděje žila jen půlhodiny. Do té doby si vytvořili i několik náznaků šancí, ale neproměnili ani jedinou, a pak je zlomilo fotbalové štěstí hostí. Písečná dvakrát zamířila mezi tyče a dvakrát z toho byl gól! Poprvé levačkou vymetl šibenici Marinka, podruhé se trefil Novák. Přestože herní projev Velké Kraše nabral proti začátku sezóny jisté zlepšení, na posílenou rezervu Písečné to tentokrát nestačilo a ve druhé půli hosté dál navyšovali své vedení. Na 0:3 upravil v 47. minutě Koudelka a v 53. minutě poslal míč za záda Vybírala po hrubé chybě domácí obrany Maceček - 0:4. Domácí se brankově prosadili, až když Valenta minul centr a Roubalík pohodlně poslal míč do sítě - 1:4. Poslední slovo ale patřilo Písečné a střídající Vitovják uzavřel konečný stav zápasu na 1:5.