Velká Kraš - Mikulovice B 3:2 (2:2)

19.11.2011 15:35

Senzační vítězství Jiskry.

Hosté bez zkušených hráčů nezvládli na hrbatém trávníku kombinovat a podlehli nadšeně hrajícím domácím.

V souboji generací Mikulovice padly. Hosté s týmem "dorostenců", jehož věkový průměr kazili jen Sláma, Válek a Babják, nedokázali na nadšeně hrající domácí recept a překvapivě ve Velké Kraši klopýtli. Jiskra začala náporem a zpočátku držela favorita pod tlakem. Hráči Mikulovic sice běhali jak o život, ale na hrbatém trávníku si neuměli přihrát a bez kombinace po zemi jim to nešlo. Mnohem nebezpečnější tak byli domácí, kteří se v 11. minutě po faulu na Roubalíka ujali z pokutového kopu vedení. Pevné nervy prokázal J. Ondrušík - 1:0. Mikulovice vyrovnaly střelou nestřelou, kterou vyslal Bodnár, a jež se jen se štestím dokutálela za Palečkova záda - 1 :1. Ale Jiskra šla znovu do vedení, když míč po ose Roubalík - Hendrych doputoval až k Ondrušíkovi, před níž zívala už jen prázdná branka - 2:1. Mikulovice však opět srovnaly krok po dalekonosné střele Babjáka, která před Palečkem skočila a přeletěla přes jeho ruce do sítě - 2:2. Domácí si ještě do konce 1. půle vypracovali několik šancí, ale Šulák ani Tirala své příležitosti neproměnili. Ve 2. půli měli hosté už více ze hry, ale v útoku byli zcela neškodní a tak, když se v závěru zápasu trefil hlavičkou domácí Šulák, přenechali všechny body domácím.