Supíkovice - Velká Kraš 10:0 (6:0)

09.08.2011 17:34

Jako kočka s myší, darda v Supíkovicích

Mezi soupeři byl rozdíl třídy. Hráči domácích si s chutí zastříleli. Čeká Jiskru osud Baníku Kobylá?

Čtvrtý celek loňského okresního přeboru odmítl na jaře nabízející se možnost k postupu do krajské soutěže. "Raději počkáme až naši mladí hráči získají zkušenosti a za 2 - 3 roky můžeme po případném vhodném posílení o této možnosti uvažovat," komentoval důvody setrvání v OP lodivod Supíkovic Kysela. To ve Velké Kraši mají zcela odlišné starosti. Tým, který před desítkami let s úspěchem válčil v okresním přeboru šumperského okresu (dnešní I.B třída!), směřuje pomalu ale jistě k zániku. V oddíle chybí mládežnická mužstva a trenér Daniel jen těžko skládá jedenáctku hráčů k zápasu. Vedení klubu navíc neprojevuje ani příliš velký zájem, aby úzký kádr posílilo. Nerealizován zůstal příchod hráčů z Baníku Kobylá stejně jako zkušeného Ondreje Žigy. Tým netrénuje, a tak ne nadarmo zaujal loni pozici nejslabšího celku okresu. I v Supíkovicích neměl na to, aby domácím kladl významější odpor a hráči Tatranu si spíše s chutí zatrénovali, než odehráli soutěžní utkání. Už do poločasu padlo půl tuctu gólů a nakonec se diváci dočkali i kýžené desítky. A to už na hřiště poslal trenér Kysela dorostence... Hattrick si vystřílel Beňo, po dvou brankách přidali Libor Šťastný, Hečko a Kubíček a jednou se trefil M. Koudelka. Hosté dohrávali jen o devíti, protože nejprve uviděl v 56. minutě ČK po faulu zezadu Randus a v závěru byl po 2. ŽK za zbytečné řeči vyloučen i Šulák. Pokud to takhle půjde dál, bude moci trenér Daniel chodit na ryby, protože za potrestané hráče nebude mít brzy kdo nastoupit.

Diskusní téma: Supíkovice - Velká Kraš 10:0 (6:0)