Lipová-lázně - Velká Kraš 3:3 (2:2)

29.10.2011 15:47

Domácí zápas nezvládli.

Domácí se dohádali a přenechali bod soupeři. Jiskra podala nejlepší výkon podzimu. Tři penalty, dvě červené karty a žlutých nepočítaně.

Sobotní odpoledne se domácím příliš nevydařilo. Lipová, která v posledních třech kolech neprohrála, přičemž například dokázala zvítězit v Černé Vodě a obrat o body Jeseník, tentokrát zcela zkolabovala a nadšeně hrající hosté dosáhli na nečekaný bod. Přitom domácí začali dobře a zdálo se, že Velká Kraš dostane další "latu". Už v 1. minutě se totiž trefil Šimčák a poslal Lipovou do vedení - 1:0. Hráč, který hrál dříve za Aritmu Praha a do Lipové se přistěhoval, vstřelil i druhu branku domácích ve 13. minutě - 2:0. Pak ale hráči Lipové neproměnili několik šancí, a když Jánoš po faulu na Rybu proměnil svou první penaltu, byli hosté opět ve hře - 2:1. Jiskra ožila, zatímco mezi domácími to začalo skřípat. Glombíček utíkal domácím zadákům a v obraně Lipové se objevovala okénka. Ještě do poločasu bylo srovnáno, když Glombíčkův centr napálil do sítě z voleje Roubalík - 2:2. Hosté mohli jít dokonce i do vedení, ale Ryba poslal svou hlavičku těsně vedle. Ve 2. půli se na hřišti více bojovalo než hrálo. Zápas se rozhodčímu vymkl z rukou, karty padaly jako na běžícím pásu a k pohodě domácích nepřispěla ani trenérská dvojice Všetička - Ivanič, která svým hlasitým projevem hráče spíše deprimovala. Přesto mohli domácí vyhrát, když Žák proměnil v 76. minutě pokutový kop - 3:2. Ale posledních 15 minut utkání bylo obrazem totálního zmaru Lipové - jejich hra se rozpadla, hráčí se rozhádali mezi sebou a obě červené karty (po 2. žluté) šly na vrub nesportovního chování (urážka spoluhráče). Krátký dokonce před závěrečným hvizdem odešel z trávníku a tak se nebylo co divit, že hosté nabídnutou šanci využili a Jánoš svou druhou penaltou vyrovnal na konečných 3:3.