Rozpis a výsledky zápasů - jaro 2018
Rozpis a výsledky - podzim 2017 - najdete ZDE.
Rozpis a výsledky - podzim 2016 - najdete TADY.
rozpis ke stažení možné změny
15. kolo | Bělá | Velká Kraš | 4.6.2017 | NE | 16:00 | 3:0 kont. | --- | ||||||
------------ | hř. Lipová-lázně | ||||||||||||
------------ | |||||||||||||
------------------ | |||||||||||||
GLAC Milan, GILÍK Přemysl | |||||||||||||
16. kolo | Velká Kraš | Bernartice | 1.4.2017 | SO | 15:00 | 1:6 (0:6) | 68 | ||||||
60' Roubalík M. | |||||||||||||
42' Roubalík P. | |||||||||||||
Vybíral (45' Ryba) - Ruman V., Šulák, Šimoník (53' Randus), Janoš J. (32' Ruman M.), Roubalík P., Roubalík M., Tirala R. (72' Gabriš), Hendrych, Vysloužil J. (39' Tirala M.), Ondrušík J. ml. |
|||||||||||||
ŠŤASTNÝ Michal | |||||||||||||
17. kolo | Vápenná | Velká Kraš | 8.4.2017 | SO | 15:30 | 2:0 (2:0) | 77 | ||||||
--------------- | |||||||||||||
28' Janoš 79' Ondrušík J. ml. 83' Roubalík M. | |||||||||||||
Ryba - Ruman M., Janoš J., Randus, Tirala R., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Vysloužil J. (45' Janoš R.), Hendrych, Ruman V. |
|||||||||||||
GLAC Milan | |||||||||||||
18. kolo | Velká Kraš | Mikulovice | 15.4.2017 | SO | 15:00 | 0:2 (0:1) | 88 | ||||||
---------------- | |||||||||||||
---------------- | |||||||||||||
Ryba - Šulák, Šimoník, Janoš J., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml. (85' Janoš R.), Tirala R. (47' Vybíral), Ruman V., Hendrych (75' Vysloužil J.), Tirala M. (82' Gabriš) |
|||||||||||||
MALANÍK Josef, GLAC Milan | |||||||||||||
19. kolo | Černá Voda | Velká Kraš | 14.5.2017 | NE | 14:00 | 1:0 (1:0) | 53 | ||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
Ondrušík J. st. - Ruman V., Šulák, Tirala R., Ryba, Roubalík P., Roubalík M., Vysloužil J., Gabriš, Tirala M., Trusík |
|||||||||||||
JELEN Vítězslav, JUŘÍK Vítězslav | |||||||||||||
20. kolo | Velká Kraš | Supíkovice | 30.4.2017 | NE | 15:00 | 0:4 (0:2) | 45 | ||||||
---------------- | |||||||||||||
14' Roubalík P. 32' Ruman M. 50' Roubalík M. 68' Tirala M.81' Šulák | |||||||||||||
Ondrušík J. st. - Ruman V., Janoš J., Ruman M., Vybíral, Tirala R., Roubalík M. (70' Gabriš), Vysloužil J., (52' Tirala M.), Roubalík P., Šulák, Ryba (73' Daniel) |
|||||||||||||
GYLÍK Přemysl, MICHÁLEK Roman | |||||||||||||
21. kolo | Žulová | Velká Kraš | 7.5.2017 | NE | 15:00 | 3:4 (0:2) | 55 | ||||||
21' Ruman V. 27' Ondrušík J. ml. 52' Šulák 59' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
22' Tirala R. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman M., Šulák, Tirala R., Ryba, Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Gabriš, Hendrych, Ruman V. (81' Trusík) |
|||||||||||||
GLAC Milan, ŽINGOR Jan | |||||||||||||
22. kolo | ------------- | ---------------- | ------------ | ----- | -------- | ----------- | -- | ||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
23. kolo | Česká Ves B | Velká Kraš | 21.5.2017 | NE | 10:15 | 2:2 (2:1) | 35 | ||||||
8' Šulák 87' Janoš J. | PK - 4:3 | ||||||||||||
21' Roubalík M. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Šulák, Tirala R., Janoš J., Šimoník, Roubalík M., Gabriš, Vysloužil J., Hendrych, Trusík |
|||||||||||||
NIEDERLE František, MALANÍK Josef, BURĎÁK Jiří | |||||||||||||
24. kolo | Velká Kraš | Skorošice | 27.5.2017 | SO | 15:00 | 2:3 (1:2) | 85 | ||||||
25' Ryba 74' Šulák - pen. | |||||||||||||
71' Roubalík M. | |||||||||||||
Vybíral - Randus, Šulák, Šimoník, Janoš J., Tirala R., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Ryba (46' Tirala M.), Hendrych, Ruman V. (74' Vysloužil J.) |
|||||||||||||
JÍLEK Pavel | |||||||||||||
25. kolo | St. Červ. Voda | Velká Kraš | 3.6.2017 | SO | 17:00 | 3:0 (0:0) | 88 | ||||||
-------------- | |||||||||||||
5' Ondrušík J. ml. 20' Janoš J. 38' Tirala R. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Janoš J., Gabriš, Tirala R., Vysloužil J., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Janoš R. (54' Randus), Hendrych, Trusík |
|||||||||||||
NIEDERLE František, MAREK Petr | |||||||||||||
26. kolo | Velká Kraš | Velké Kunětice | 10.6.2017 | SO | 15:00 | 3:5 (1:2) | 68 | ||||||
30' Ondrušík J. ml. 75' Trusík 83' Ondrušík J. st. | |||||||||||||
-------------- | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Šulák, Šimoník, Janoš J., Tirala R. (50' Tirala M.), Vysloužil J., Ondrušík J. ml., Gabriš, Ryba (68' Trusík), Ondrušík J. st. (85' Daniel) |
|||||||||||||
ŠŤASTNÝ Michal |
Více zde: https://tjjiskravelkakras.webnode.cz/sezona-2016-2017/rozpis-a-vysledky-zapasu/jaro/
Rozpis a výsledky - podzim 2016 - najdete TADY.
rozpis ke stažení možné změny
15. kolo | Bělá | Velká Kraš | 4.6.2017 | NE | 16:00 | 3:0 kont. | --- | ||||||
------------ | hř. Lipová-lázně | ||||||||||||
------------ | |||||||||||||
------------------ | |||||||||||||
GLAC Milan, GILÍK Přemysl | |||||||||||||
16. kolo | Velká Kraš | Bernartice | 1.4.2017 | SO | 15:00 | 1:6 (0:6) | 68 | ||||||
60' Roubalík M. | |||||||||||||
42' Roubalík P. | |||||||||||||
Vybíral (45' Ryba) - Ruman V., Šulák, Šimoník (53' Randus), Janoš J. (32' Ruman M.), Roubalík P., Roubalík M., Tirala R. (72' Gabriš), Hendrych, Vysloužil J. (39' Tirala M.), Ondrušík J. ml. |
|||||||||||||
ŠŤASTNÝ Michal | |||||||||||||
17. kolo | Vápenná | Velká Kraš | 8.4.2017 | SO | 15:30 | 2:0 (2:0) | 77 | ||||||
--------------- | |||||||||||||
28' Janoš 79' Ondrušík J. ml. 83' Roubalík M. | |||||||||||||
Ryba - Ruman M., Janoš J., Randus, Tirala R., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Vysloužil J. (45' Janoš R.), Hendrych, Ruman V. |
|||||||||||||
GLAC Milan | |||||||||||||
18. kolo | Velká Kraš | Mikulovice | 15.4.2017 | SO | 15:00 | 0:2 (0:1) | 88 | ||||||
---------------- | |||||||||||||
---------------- | |||||||||||||
Ryba - Šulák, Šimoník, Janoš J., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml. (85' Janoš R.), Tirala R. (47' Vybíral), Ruman V., Hendrych (75' Vysloužil J.), Tirala M. (82' Gabriš) |
|||||||||||||
MALANÍK Josef, GLAC Milan | |||||||||||||
19. kolo | Černá Voda | Velká Kraš | 14.5.2017 | NE | 14:00 | 1:0 (1:0) | 53 | ||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
Ondrušík J. st. - Ruman V., Šulák, Tirala R., Ryba, Roubalík P., Roubalík M., Vysloužil J., Gabriš, Tirala M., Trusík |
|||||||||||||
JELEN Vítězslav, JUŘÍK Vítězslav | |||||||||||||
20. kolo | Velká Kraš | Supíkovice | 30.4.2017 | NE | 15:00 | 0:4 (0:2) | 45 | ||||||
---------------- | |||||||||||||
14' Roubalík P. 32' Ruman M. 50' Roubalík M. 68' Tirala M.81' Šulák | |||||||||||||
Ondrušík J. st. - Ruman V., Janoš J., Ruman M., Vybíral, Tirala R., Roubalík M. (70' Gabriš), Vysloužil J., (52' Tirala M.), Roubalík P., Šulák, Ryba (73' Daniel) |
|||||||||||||
GYLÍK Přemysl, MICHÁLEK Roman | |||||||||||||
21. kolo | Žulová | Velká Kraš | 7.5.2017 | NE | 15:00 | 3:4 (0:2) | 55 | ||||||
21' Ruman V. 27' Ondrušík J. ml. 52' Šulák 59' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
22' Tirala R. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman M., Šulák, Tirala R., Ryba, Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Gabriš, Hendrych, Ruman V. (81' Trusík) |
|||||||||||||
GLAC Milan, ŽINGOR Jan | |||||||||||||
22. kolo | ------------- | ---------------- | ------------ | ----- | -------- | ----------- | -- | ||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
----------------- | |||||||||||||
23. kolo | Česká Ves B | Velká Kraš | 21.5.2017 | NE | 10:15 | 2:2 (2:1) | 35 | ||||||
8' Šulák 87' Janoš J. | PK - 4:3 | ||||||||||||
21' Roubalík M. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Šulák, Tirala R., Janoš J., Šimoník, Roubalík M., Gabriš, Vysloužil J., Hendrych, Trusík |
|||||||||||||
NIEDERLE František, MALANÍK Josef, BURĎÁK Jiří | |||||||||||||
24. kolo | Velká Kraš | Skorošice | 27.5.2017 | SO | 15:00 | 2:3 (1:2) | 85 | ||||||
25' Ryba 74' Šulák - pen. | |||||||||||||
71' Roubalík M. | |||||||||||||
Vybíral - Randus, Šulák, Šimoník, Janoš J., Tirala R., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Ryba (46' Tirala M.), Hendrych, Ruman V. (74' Vysloužil J.) |
|||||||||||||
JÍLEK Pavel | |||||||||||||
25. kolo | St. Červ. Voda | Velká Kraš | 3.6.2017 | SO | 17:00 | 3:0 (0:0) | 88 | ||||||
-------------- | |||||||||||||
5' Ondrušík J. ml. 20' Janoš J. 38' Tirala R. | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Janoš J., Gabriš, Tirala R., Vysloužil J., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Janoš R. (54' Randus), Hendrych, Trusík |
|||||||||||||
NIEDERLE František, MAREK Petr | |||||||||||||
26. kolo | Velká Kraš | Velké Kunětice | 10.6.2017 | SO | 15:00 | 3:5 (1:2) | 68 | ||||||
30' Ondrušík J. ml. 75' Trusík 83' Ondrušík J. st. | |||||||||||||
-------------- | |||||||||||||
Vybíral - Ruman V., Šulák, Šimoník, Janoš J., Tirala R. (50' Tirala M.), Vysloužil J., Ondrušík J. ml., Gabriš, Ryba (68' Trusík), Ondrušík J. st. (85' Daniel) |
|||||||||||||
ŠŤASTNÝ Michal |
Více zde: https://tjjiskravelkakras.webnode.cz/sezona-2016-2017/rozpis-a-vysledky-zapasu/jaro/
rozpis ke stažení možné změny
15. kolo | Velká Kraš | Vápenná | 31.3.2018 | SO | 15:00 | 0:1 (0:1) | 60 | ||||||
------------- | |||||||||||||
72' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
Ruský T. - Ruman V., Janoš J., Vávra M., Tirala R., Bednařík O., Roubalík M., Ondrušík J., ml., Vysloužil J., Roubalík P., Šulák M. (70' Červík M.) |
|||||||||||||
MALANÍK Josef, MACEČEK Jan | |||||||||||||
16. kolo | ------------------- | ----------------- | -------------- | ---- | ------- | ---------- | --- | ||||||
------------------ | |||||||||||||
------------------ | |||||||||||||
------------------------ | |||||||||||||
------------------ | |||||||||||||
17. kolo | Velká Kraš | Lipová-lázně | 14.4.2018 | SO | 15:00 | 6:2 (3:1) | 80 | ||||||
7' Ondrušík J. ml. 33' Ondrušík J. ml. 41' Roubalík P. 63' Ondrušík J. ml. 71' Bednařík O. 90' Červík M. |
|||||||||||||
-------------------- | |||||||||||||
Ruský T. - Ruman V., Janoš J., Vávra M., Tirala R., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml. (74' Červík M.), Bednařík O., Šulák M. (60' Šopinec M.), Vysloužil J. (60' Pessel M.) |
|||||||||||||
GLAC Milan | |||||||||||||
18. kolo | Bernartice | Velká Kraš | 21.4.2018 | SO | 16:00 | 3:3 (1:1) | 50 | ||||||
15' Ondrušík J. ml. 68' Ondrušík J. ml. 73' Bednařík O. | PK 5:3 | ||||||||||||
38' Vávra M. 49' Bednařík O. 63' Janoš J. | |||||||||||||
Ruský T. - Ruman V., Janoš J., Vávra M., Tirala R., Roubalík P., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Zdražil J. (70' Šopinec M.), Vysloužil J. |
|||||||||||||
ŠKRABAL Petr | |||||||||||||
19. kolo | Velká Kraš | Žulová | 28.4.2018 | SO | 15:00 | 0:2 (0:2) | 70 | ||||||
-------------- | |||||||||||||
28' Roubalík M. 37' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
Vybíral Z. - Ruman V., Janoš J., Vávra M., Tirala R., Roubalík M. (79' Šulák M.), Šebesta R., Ondrušík J. ml., Bednařík O. (71' Šopinec M.), Roubalík P., Vysloužil J. (68' Zdražil J.) |
|||||||||||||
GILÍK Přemysl, BURĎÁK Jiří | |||||||||||||
20. kolo | Velké Kunětice | Velká Kraš | 5.5.2018 | SO | 16:00 | 0:0 (0:0) | 65 | ||||||
--------------- | PK 2:4 | ||||||||||||
30' Roubalík P. 50' Roubalík M. | |||||||||||||
Vybíral Z. - Ruman V., Vávra M., Janošťák D., Janoš J., Roubalík M., Šebesta R., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Roubalík P. (75' Vysloužil J.), Zdražil J. |
|||||||||||||
BURIÁNEK Miloslav, ŽINGOR Jan, MAREK Petr | |||||||||||||
21. kolo | Česká Ves B | Velká Kraš | 12.5.2018 | SO | 13:45 | 4:1 (3:0) | 68 | ||||||
50' Bednařík O. | |||||||||||||
50' Roubalík M. 71' Vybíral Z. | |||||||||||||
Vybíral Z. - Ruman V., Vávra M., Janošťák D., Tirala R. (45' Šimoník J.), Roubalík M. (86' Červík M.), Šebesta R., Ondrušík J. ml. (20' Vysloužil J.), Bednařík O., Roubalík P., Zdražil J. (86' Šulák M.) |
|||||||||||||
JUŘÍK Vítězslav, MICHÁLEK Roman, ŽINGOR Jan | |||||||||||||
22. kolo | Velká Kraš | Javorník | 19.5.2018 | SO | 15:00 | 5:1 (1:1) | 68 | ||||||
66' Zdražil J. 70' Roubalík M. 76' Šebesta R. 76' Roubalík M. 78' Bednařík O. |
|||||||||||||
33' Roubalík M. | |||||||||||||
Ruský T. - Ruman V., Vávra M., Janošťák D. (75' Šimoník J.), Janoš J., Roubalík M., Šebesta R., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Roubalík P. (77' Trusík M.), Zdražil J. (70' Vysloužil J.) |
|||||||||||||
ŠTASTNÝ Michal | |||||||||||||
23. kolo | Skorošice | Velká Kraš | 26.5.2018 | SO | 15:00 | 1:5 (0:3) | 75 | ||||||
11' Roubalík P. 14' Bednařík O. 45' Zdražil J. 55' Zdražil J. 85' Janoš J. |
|||||||||||||
37' Roubalík P. 72' Šebesta R. 89' Vávra M. | |||||||||||||
Ruský T. - Ruman V., Vávra M., Janošťák D., Janoš J., Roubalík M., Šebesta R., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Roubalík P., Zdražil J. |
|||||||||||||
BURIÁNEK Miloslav, BURĎÁK Jiří | |||||||||||||
24. kolo | Velká Kraš | Bělá | 2.6.2018 | SO | 15:00 | 2:4 (2:2) | 65 | ||||||
4' Bednařík O. 25' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
44' Šulák | |||||||||||||
Vybíral Z. - Šimoník J. (78' Tirala R.), Šulák M., Vávra M., Janoš J., Roubalík M., Šebesta R. (73' Trusík M.), Ondrušík J. ml., Bednařík O. (83' Šopinec M.), Roubalík P., Zdražil J. (54' Vysloužil J.) |
|||||||||||||
MACEČEK Jan, ADÁMEK Václav | |||||||||||||
25. kolo | Supíkovice | Velká Kraš | 9.6.2018 | SO | 17:00 | 2:5 (1:3) | 68 | ||||||
16' Bednařík O. 25' Roubalík M. 41' Janoš J. 52' Roubalík P. 65' Roubalík M. |
|||||||||||||
21' Ondrušík J. ml. | |||||||||||||
Vybíral Z. - Ruman V., Vávra M., Šimoník J., Janoš J., Vysloužil J., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Roubalík P., Šulák M. (61' Červík M.) |
|||||||||||||
ŠŤASTNÝ Michal, JELÍNEK Tomáš | |||||||||||||
26. kolo | Černá Voda | Velká Kraš | 16.6.2018 | SO | 15:00 | 1:7 (0:2) | 88 | ||||||
9' Roubalík M. 25' Bednařík O. 47' Bednařík O. 60' Ondrušík J. ml. 74' Trusík M. 78' Trusík M. 88' Ondrušík J. ml. |
hřiště Velká Kraš | ||||||||||||
--------- | |||||||||||||
Vybíral Z. - Šimoník J., Vávra M., Janošťák D. (42' Tirala R.), Janoš J., Vysloužil J., Roubalík M., Ondrušík J. ml., Bednařík O., Šulák M. (72' Trusík M.), Zdražil J. (65' Červík M.) |
|||||||||||||
GLAC Milan |