Velká Kraš - Skorošice 2:2 (0:1)

04.11.2012 13:54

Spravedlivá remíza

Souboj trpaslíků neměl vítěze. Domácí dokázali spálit i nemožné. Nešťastná teč po rohovém kopu.

Souboj celků ze spodních pater tabulky okresního přeboru byl v sobotu odpoledne k vidění na hrbolatém mlatu ve Velké Kraši. Skorošice ale mají podobný trávník, takže si připadaly jako doma. Oba celky zatím nijak nezáří, přesto vévodí statistikám OP. Skorošice v počtu inkasovaných gólů, Jiskra je naopak nejhůře střílejícím celkem soutěže. Ve Velké Kraši se tak hrál dost hektický fotbal, kterému však nechybělo nadšení. Kombinací poskrovnu, naopak dlouhých nakopů až příliš. Hráči si tak rozhodně zaběhali. Hrálo se nahoru dolů, jen zakončení jaksi vázlo. "Na každý gól se strašně nadřeme a je až neskutečné, co dokážeme spálit," hodnotil výsledek zápasu trenér Jiskry Daniel. Domácí začali v ofenzivním rozestavení 4-3-3, ale po čtvrthodině se vrátili k osvědčenému systému 4-4-2, neboť Skorošice je ve středu pole přehrávaly. Hosté se ujali vedení po brance Strouhala, zatímco Jiskra v první půli přesnou mušku nenalezla. Vše si ale vynahradila hned na začátku druhé půle, když obrana hostí faulovala v pokutovém území Rybu a nařízený pokutový kop proměnil Janoš - 1:1. Jenže po rohovém kopu Čecháčka přišla nešťastná teč domácího beka a míč od jeho zad skončil za Vybíralovými zády - 1:2. Domácí vyrovnali po pěkné kombinační souhře bratrů Roubalíků a zakončení mladšího Pavla - 2:2. Tři body mohl domácím poté zajistit Ryba, ale z malého vápna před prázdnou brankou poslal míč vedle! Nebyl však na trávníku zdaleka jediný, kdo měl problém se zakončením. Oba soupeři si tak po devadesáti minutách připsali po bodu, který ale ani jednoho z nich příliš nepotěšil.

Sestava: Vybíral - Janošťák, Šulák, M. Ondrušík, Janoš - Hendrych, Čecháček, Ryba - M. Roubalík, P. Roubalík, Šimoník