Diskuze

jarní příprava

david | 12.03.2016

Tak co pánové?Jaký máte pocit z přípravného zápasu?Je třeba trénovat a trénovat a čím víc budete na hřišti tím líp.:-)

Re: jarní příprava

bubino | 19.03.2016

No já jsem plný pocitů, ještě týden mě boleli nohy :D

Re: Re: jarní příprava

david | 23.03.2016

čau bubino,to je spravný že tě bolej nohy,odtoho jsou pripravaky at se to telo po zime poradne rozhybe.vysledek techto zapasu neni dulezity ,ale je na zamyslení. :-)

Zapas pripravny

Jarda Randus | 25.02.2016

Jak to vypadá s tou sobotou bude se hrát ? A v kolik Diky

Re: Zapas pripravny

david | 25.02.2016

zapas je odlozen na 5.3. ale chceme se sejit a potrenovat a trochu pripravit hriste

Dotaz na hriste

Jarda Randus | 06.02.2016

Chci se zeptat proc je po hřišti vysypana mul.kura ,no ze je tam plno klacku a kamenu a na zápas v sobotu to není moc dobre; -)

Re: Dotaz na hriste

david | 13.02.2016

správný postřeh Jaro,měla to být rašelina s obecní kompostárny,ale po deštích se ukázalo, že je tam hodně klacků, atd.,které musíme vyhrabat nebo vysbírat než bude nějaký zápas.Plánovaný první přátelák se posunul na 27.2.tak se musíme do té doby sejít a trošku to dát do pořádku.Nejlépe v sobotu dopoledne 20.2.podle počasí.co ty na to?
dík za dotaz :-)

Re: Re: Dotaz na hriste

Jarda Randus | 14.02.2016

No klidne ja jsem pro mohla by byt brigáda a rovnou když bude dobre počasí tak můžeme dát trénink a trochu ať se rozhýbeme štaci napsat čas a na 99% ha dojedu pokud nebudeme rodit ;-)

Re: Re: Re: Dotaz na hriste

david | 16.02.2016

Trochu se rozhybeme ,trochu to pohrabem a aspon pokecame. :-),řikal jsem aj ml.kontrovi tak na 10hod.

Re: Re: Re: Re: Dotaz na hriste

Jarda Randus | 20.02.2016

Nonestíhám mam ženu v nemocnici :-/

<< 1 | 2 | 3 | 4 | 5 >>
Přidat nový příspěvek