Velké Kunětice - Velká Kraš 0:3 (0:2)

14.09.2013 19:11

Sokol na body stále čeká

V souboji celků z dolní poloviny tabulky se radovala Jiskra. Domácí nevyužili přesilovku. Skvělý sudí Jurčák.

Na stadionu Sokola Velké Kunětice vyrůstá nová tribuna a příznivci domácího týmu se mohou těšit, že jim v podzimních plískanicích nebude pršet za krk. Fandit jich totiž svému celku chodí docela dost, ale velké radosti se zatím letos od hráčů nedočkali. Sokol totiž v poslední době létá hodně nízko a ze čtyř úvodních zápasů nezískal ani bod a skóre měl 3:21! Ale ani Velká Kraš není žádným TOP týmem okresního přeboru a tak diváci, kteří v krásném slunném odpoledni přišli na stadion, doufali, že domácí tři body přeci jen získají a na Jiskru se v tabulce dotáhnou. Ve vyrovnané první půli měly Velké Kunětice dvě šance, ale Heřmánek ani Gábor v nich neuspěli a tak udeřilo na druhé straně. Kulhánkovi se nepodařilo zkrotit Šulákův centr z přímého kopu a srazil si míč do branky - 0:1. Po přestávce se sice domácí vrhli do útoku, ale rychlý brejk hostí je polil studenou vodou - 0:2. Velké Kunětice pak sice ještě získaly možnost přesilovky, když po zakopnutí míče uviděl jeden z hráčů Velké Kraše druhou žlutou a tím pádem i červenou kartu, ale jejich snaha se při neefektivní koncovce míjela účinkem. Když pak musel pro zranění v závěru zápasu odejít ze hřiště Kubáň, síly na trávníku se vyrovnaly. Definitivní podobu výsledku dali hosté po dalším rychlém protiútoku v 86. minutě - 0:3 a odvezli si ze hřiště Sokola všechny body. Kladem zápasu byl výkon sudího Jurčáka, který od prvních minut nastavil jasný metr a pískal rovinu.

Sestava: Paleček - Ruman M., Šulák, Ryba, Randus - Ondrušík J. ml., Tirala M., Roubalík M., Roubalík P. - Hendrych, Šimoník; střídal Tirala R.